Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Seimo nario Tomo Tomilino pranešimas: „Priklausomybių komisijos posėdyje turi būti priimti bendri, visiems svarbūs sprendimai dėl narkotikų vartojimo mokyklose“

2023 m. spalio 3 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 

Prieš rytoj, spalio 4 dieną, 13 val. vyksiantį Seimo Priklausomybių prevencijos komisijos ir Psichikos sveikatos pakomitečio bendrą posėdį, kuriame bus diskutuojama apie narkotinių medžiagų paplitimą mokyklose ir būtinus sprendimus, Seimo narys Tomas Tomilinas ragina valdančiuosius aiškiai įvardyti atsakingas institucijas ir imtis iniciatyvos.

Posėdyje dalyvaus Seimo nariai ir valstybinių įstaigų specialistai, mokinių savivaldos organizacijų deleguoti nariai, mokytojų bendruomenės, savivaldos atstovai.

„Neteisinga manyti, kad narkotikų vartojimo problema kyla tik tam tikrose mokyklose, miestuose ar šeimose, ir tai pavieniai atvejai. Mano galva, augantis narkotinių medžiagų vartojimas yra visuotinio nerimo požymis. Tai sisteminė problema, kurią ir spręsti reikia sistemiškai, suvokiant, kad destruktyvus elgesys yra būdingas ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Pastarųjų metų įvykiai – pandemija, karas, ekonominiai iššūkiai, nepraėjo be pasekmių ir tai, kas vyksta mokyklose, tėra tik vienas nevaldomų socialinių įtampų pavyzdys. Matant, kaip vangiai Vyriausybė reaguoja į situaciją, lieka neaišku, kuri vykdomosios valdžios institucija koordinuoja problemos sprendimą. Turime nuspręsti, ar neatėjo laikas skelbti ekstremalią padėtį švietimo įstaigose“, – sakė Seimo narys T. Tomilinas.

Seimo kanceliarijos nuotrauka (aut. Olga Posaškova)

 

Daugiau informacijos:

Jurgita Jasiūnienė

Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ referentė (atstovė spaudai)

Mob. +370 610 29 934

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2023-10-03 13:00
   Monika Kutkaitytė