Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Seimo Pirmininkė sveikina Rumuniją Susivienijimo dienos proga

2023 m. gruodžio 1 d. pranešimas žiniasklaidai (Seimo naujienosSeimo nuotraukosSeimo transliacijos ir vaizdo įrašai)

 

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen Seimo ir savo vardu pasveikino Rumunijos Parlamentą nacionalinės šventės – Susivienijimo dienos – proga. Senato Pirmininkui Nikolajui Joneliui Čukai (Nicolae Ionel Ciucă) ir Deputatų Rūmų Pirmininkui Alfredui-Robertui Simoniui (Alfred-Robert Simonis) siųstuose sveikinimuose Seimo Pirmininkė linkėjo sėkmės sprendžiant šiandienos ir ateities iššūkius.

V. Čmilytė-Nielsen pabrėžė Lietuvos ir Rumunijos bendradarbiavimą, kurį nuosekliai remia abiejų šalių parlamentai: „Esu įsitikinusi, kad abiejų šalių parlamentų nariai toliau reikšmingai stiprins demokratijos vertybes ir susitelkimą mūsų, Europos Sąjungos ir NATO valstybių bei jų žmonių ateities labui“.

 

Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen

atstovė spaudai Ilona Petrovė

Tel. (8 5) 239 6030

Mob. 8 698 42 071

El. p.  [email protected]

www.lrs.lt

   Naujausi pakeitimai - 2023-11-30 10:48
   Jolanta Anskaitienė