Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

TV apžvalgoje „Seimo savaitė“: visuotinės gynybos koncepcijos įgyvendinimas, Žemės mokesčio įstatymo tobulinimas, Aukštaitijos metų baigiamasis renginys

 

2023 m. gruodžio 4 d. „Seimo savaitėje“ matysite:

➤ Seime aptartas visuotinės gynybos koncepcijos įgyvendinimas: tarp artimiausių laukiančių darbų – komendantūrų įkūrimas ir konkrečios užduotys nevyriausybinėms organizacijoms visoje Lietuvoje.

➤ Negalią turinčios moterys susiduria su kelis kartus didesne rizika patirti smurtą ir išnaudojimą. Apie kovos su smurtu būdus ir būtinybę tobulinti teisinę bazę – Seime surengtoje specialioje konferencijoje.

➤ Vilniaus geto antinacistinio pasipriešinimo ir likvidavimo 80-mečio minėjime profesoriai iš užsienio akcentavo – tebėra gajus praėjusio amžiaus mitas, kad žydai yra bolševikai, ir tai sukelia antisemitinius išpuolius pasaulyje.

➤ Kaimo reikalų komitetas siūlo ministerijoms apsvarstyti galimybę tobulinti Žemės mokesčio įstatymą.

➤ Aukštaitijos metams skirtoje baigiamojoje konferencijoje nutarta pritarti siūlymui sukurti savitą Aukštaitijos herbą, didinti etnografinio regiono pažinimą bendrojo ugdymo mokyklose.

 

   Naujausi pakeitimai - 2023-12-04 18:08
   Saulė Marija Gedrimaitė