Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Seimo Pirmininkė pasveikino Suomijos parlamentą Nepriklausomybės dienos proga

2023 m. gruodžio 6 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen Seimo ir savo vardu pasveikino Suomijos Eduskuntos Pirmininką Jusį Hala-ahą (Jussi Halla-aho) nacionalinės šventės – Nepriklausomybės dienos – proga. Parlamentui linkėjo darnaus ir sklandaus darbo, kuriančio geresnę ir saugesnę Suomijos gyventojų ateitį.

„Kaip ir prieš 106 metus, kai buvo paskelbta Suomijos Nepriklausomybė ir išsivaduota iš carinės Rusijos, dabar susiduriame su įtempta geopolitine situacija ir iššūkiais demokratijai, saugumui ir tarptautinei teisei. Šiandien kaip niekada svarbu bendradarbiauti tiek daugiašaliais Europos Sąjungos ir NATO formatais, tiek dvišaliu lygmeniu“, – sveikinime rašė V. Čmilytė-Nielsen ir naudodamasi proga pakvietė Suomijos kolegą atvykti vizito į Lietuvą.

Seimo kanceliarijos nuotrauka

 

Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen

atstovė spaudai Ilona Petrovė

Tel. (8 5) 209 6030, mob. 8 698 42 071

El. p.  [email protected]

www.lrs.lt

 

 

   Naujausi pakeitimai - 2023-12-05 11:24
   Monika Kutkaitytė