Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Tarpparlamentinių ryšių su Vokietijos Federacine Respublika grupės pranešimas: Bundestago tarptautinė parlamentinė programa padeda tiesti tiltus tarp Lietuvos ir Vokietijos

2023 m. gruodžio 8 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 

Gruodžio 8 d. Seimo Tarpparlamentinių ryšių su Vokietijos Federacine Respublika grupės nariai priėmė Vokietijos delegaciją, vadovaujamą Bundestago narės Simonos Kos (Simona Koss).

Grupės nariai pritarė, kad Vokietijos Bundestago tarptautinė parlamentinė programa, kurios tikslas – supažindinti su Vokietijos parlamentine sistema ir politiniais sprendimų priėmimo procesais, tikrai svarbi tiesiant tiltus tarp Vokietijos ir Lietuvos visuomenių.

Grupės pirmininko Kęstučio Masiulio nuomone, Vokietijos patirtis buvo svarbi tiek Lietuvai atkūrus nepriklausomybę, tiek šiuo metu, kai Lietuvos partijos perima patirtį iš Vokietijos ir kuria institutus, kad politiškai šviestų visuomenę. Grupės nario Valdo Rakučio teigimu, stiprėjantys abiejų šalių ryšiai, kuriuos remia parlamento nariai, gali pasitarnauti tam, kad Vokietijos brigados projektas Lietuvoje būtų sėkmingas.

 

Seimo kanceliarijos nuotraukos (aut Džoja Gunda Barysaitė)

 

Nuo 1986 m. Vokietijos Bundestagas kasmet skiria tarptautinę parlamentinę stipendiją aukštųjų mokyklų absolventėms ir absolventams, kurie studijuoja Berlyno laisvajame universitete, Berlyno Humboldtų universitete ir Berlyno technikos universitete ir atlieka praktiką Vokietijos Bundestage.

 

Kontaktams:

Jolita Siriūtė, Seimo kanceliarijos Tarptautinių ryšių skyriaus patarėja

Mob. +370 5 209 6218

El. p. [email protected]

 

 

   Naujausi pakeitimai - 2023-12-08 13:51
   Jolanta Anskaitienė