Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Valstybės institucijos krepšinio aikštelėje kovos dėl „Nepriklausomybės taurės“

2024 m. vasario 9 d. pranešimas žiniasklaidai (Seimo naujienosSeimo nuotraukosSeimo transliacijos ir vaizdo įrašai)

 

Vasario 15-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dienos išvakarėse, įvyks tarpinstitucinis 6 komandų krepšinio turnyras „Nepriklausomybės taurė“. Krepšinio aikštelėje susigrums Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos, Krašto apsaugos ministerijos, Seimo narių, Seimo kanceliarijos, Vilniaus miesto savivaldybės administracijos ir Vyriausybės kanceliarijos komandos. Atstovauti savo institucijai sporto renginyje pakviestos tiek moterys, tiek vyrai.

Draugiškose varžybose siekiama paminėti svarbią valstybingumo šventę ir skatinti glaudesnį tarpinstitucinį bendradarbiavimą ir kolegiškumą. Šiame turnyre kiekviena institucija į aikštelę žengs ne tik kaip varžovai, bet ir kaip partneriai, kurie dalijasi bendra vizija – stiprinti Lietuvos valstybę, bendradarbiavimą ir vertybių puoselėjimą.

Prasminga proga į draugiškas varžybas susirinkę institucijų atstovai kovos ne tik dėl „Nepriklausomybės taurės“, bet ir žais už pasirinktas vertybes: Vilniaus miesto savivaldybės administracija – už galimybę būti laisviems, Seimo kanceliarija – už atvirumą, Seimo nariai kovos už konstitucines vertybes, Vyriausybės kanceliarija – už laisvę kurti ir augti, Krašto apsaugos ministerija – už vienybę, Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija – už valią.

Kaip teigia Seimo narių komandos kapitonas Andrius Kupčinskas, „Seimo narių krepšinio komanda rengdamasi Baltijos Asamblėjos krepšinio taurei, džiaugiasi turėdama galimybę išbandyti jėgas ir tarpinstituciniame turnyre. Toks turnyras galėtų tapti puikia tradicija ir ateityje, kasmet vis sujungiančia institucijas ne tik darbo sferoje. Viliamės, kad komandų pasirinktos vertybės, už kurias jos žais turnyre, paskatino pagalvoti, ką ir kodėl joms tai reiškia. Seimo nariai šįkart žais už konstitucines vertybes, esančias Valstybės ir Tautos pamatu, kurį Seimas nepailsdamas turi puoselėti.“

 

pranesimui.jpg

 

Sporto renginys vyks vasario 15 d., ketvirtadienį, Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos sporto salėje (Šilo g. 5A, Vilnius). Atidarymas – 17.30 val., pirmųjų rungtynių pradžia – 18 val. 

Turnyrą organizuoja Seimo kanceliarija bendradarbiaudama su Krašto apsaugos ministerija ir Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija. 

 

Žiniasklaidos atstovus, norinčius stebėti turnyrą, kviečiame registruotis nurodytais kontaktais iki vasario 14 d. 12 val. Registracija yra būtina, nes į teritoriją galima patekti tik su leidimais.

 

Parengė:

Informacijos ir komunikacijos departamento

Ryšių su visuomene skyriaus vyriausiasis specialistas

Nerijus Vėta

Tel. (8 5)  239 6208, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2024-02-09 10:32
   Nerijus Vėta