Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Rusijos karinės invazijos į Ukrainą antrosioms metinėms – renginiai Seime

2024 m. vasario 21 d. pranešimas žiniasklaidai 

 

Vasario 23 d., penktadienį, Seime vyks renginiai, skirti plataus masto Rusijos karinės invazijos į Ukrainą antrosioms metinėms. Renginių globėjas – Seimo Pirmininko pavaduotojas Paulius Saudargas.

„Karas Ukrainoje tebesitęsia, padėtis, deja, negerėja, o ir grėsmės išlieka didelės. Ukrainiečiai toliau atkakliai ir didvyriškai kaunasi už savo bei viso demokratinio pasaulio laisvą ateitį. Čia svarbios kiekvieno pastangos, kiekviena galimybė. Todėl kova komunikaciniame bei kultūros frontuose (parodos, filmų peržiūros, konferencijos, diskusijos) taip pat atlieka nepamainomą funkciją – padeda sutelkti ir išlaikyti dėmesį Ukrainai. Seime vyksiančiais renginiais paminėsime antrąsias karo Ukrainoje metines ir pakartosime savo įsipareigojimą ukrainiečiams būti greta ir teikti pagalbą tiek, kiek reikės“, – teigia Seimo Pirmininko pavaduotojas P. Saudargas.

12 val. Seimo Vitražo galerijoje (I rūmai) vyks Ukrainos fotomenininkės Martos Syrko fotografijų parodos „Skulptūros“, Ukrainos nevyriausybinių organizacijų „Samooborona“, „Banderininkai"  ir Ukrainos jaunimo grupės Lietuvoje tapybos meno ant karo eksponatų parodos „Plieno spalvos“ atidarymas.  Parodas atvers Seimo Pirmininko pavaduotojas P. Saudargas ir Ukrainos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Lietuvoje Petro Bešta.

12.30 val. Seimo Kovo 11-osios Akto salėje (I rūmai) vyks tarptautinis forumas „Jūsų pergalė – mūsų pergalė“. Forumo dalyvius sveikins Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen ir Ukrainos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Lietuvoje Petro Bešta. Lietuvos ir Ukrainos kariai skaitys pranešimus apie karo Ukrainoje realijas. Bus surengta dokumentinio filmo „Kultūra vs karas. Ukrainiečių muzikos grupės „Antitila“ istorija“ peržiūra.

Programa

Forumas bus tiesiogiai transliuojama Seimo „YouTube“ paskyroje „Atviras Seimas“ ir portale LRT.lt.

Nuo 16 iki 19 val. vyks atvirų durų valandos Seimo I rūmuose, kur lankytojai galės apžiūrėti fotografijų „Skulptūros“ ir tapybos meno ant karo eksponatų „Plieno spalvos“ parodas.

Įėjimas be išankstinės registracijos su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu tik per Seimo I rūmus (nuo Martyno Mažvydo bibliotekos pusės)

 

Daugiau informacijos:

Seimo Pirmininko pavaduotojo Pauliaus Saudargo patarėja

Laura Gradeckienė, tel. 8 5 209 6014, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2024-02-22 11:51
   Rūta Mensonaitė