Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Seimo narė Dovilė Šakalienė su Baltijos šalių gynybos diplomatijos delegacija lankysis Izraelyje

2024 m. vasario 23 d. pranešimas žiniasklaidai (Seimo naujienosSeimo nuotraukosSeimo transliacijos ir vaizdo įrašai)

 

Seimo valdyba komandiravo Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narę Dovilę Šakalienę vasario 24–29 dienomis dalyvauti Baltijos šalių gynybos diplomatijos delegacijos vizite Jeruzalėje ir Tel Avive (Izraelio Valstybė).

Parlamentarai vizitą pradės susitikimu su Gynybos ministerijos Politinio karinio biuro vadovu brigados generolu Droru Šalomu, lankysis gynybos pramonės įmonėse.

„Vyks susitikimai ir su gynybos pramonės įmonėmis, dirbančiomis tiek dronų gamybos srityje, tiek kitų, mums aktualių technologijų srityje. Bus kalbama apie galimybes atliepti Lietuvos gynybos pajėgumų interesus, bendradarbiavimą tarp Izraelio ir Lietuvos gynybos pramonės įmonių. Proaktyvesnis mūsų – politikų – vaidmuo, suartinant gynybos pramonės įmones, būtų naudingas“, – Seimo kanceliarijos Spaudos biurui sakė Seimo narė.

Pasak D. Šakalienės, su buvusiu „The Jerusalem Post“ vyriausiuoju redaktoriumi Jakovu Kacu, Kneseto nare Šeli Tal Miron ir „ELNET-Israel“ generaliniu direktoriumi, Tel Avivo universiteto tarptautinių santykių ekspertu dr. Emanueliu Navonu numatoma apžvelgti Izraelio padėtį po 2023 m. spalio 7 d. išpuolių: „Kalbėsime apie Izraelio saugumui iškylančius iššūkius, konflikto išplitimo galimybes, taip pat ir apie mūsų bendrus saugumo interesus – Rusijos ir Kinijos keliamą grėsmę.“

Vizito Izraelyje metu Baltijos šalių gynybos diplomatijos delegacija susitiks su Izraelio Valstybės Prezidentu Isaacu Herzogu, lankysis Knesete, susitiks su civilių gyventojų, kurių šeimos nariai Gazos Ruože yra laikomi įkaitais, atstovais.

 

 

Parengė 

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro vyriausioji specialistė

Saulė Eglė Trembo

Tel. (8 5)  209 6203, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2024-02-23 14:51
   Eglė Saulė Trembo