Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

TV apžvalgoje „Seimo savaitė“: atgrasymas ir totalios gynybos ateitis, plataus masto Rusijos karinės invazijos į Ukrainą antrosios metinės

2024 m. vasario 26 d. „Seimo savaitėje“ matysite:

 

Audito komitetas domėjosi nacionalinio stadiono Vilniuje projektu: bendru sutarimu komiteto nariai nusprendė – prieš priimant sprendimą miesto taryboje turi būti gautos Finansų ministerijos ir Viešųjų pirkimų tarnybos išvados bei vertinimai. 

Elektromobilių įkrovimo infrastruktūros vystymosi Lietuvoje ir Europoje tendencijas aptarę Ekonomikos komiteto nariai siūlo Susisiekimo ir Energetikos ministerijoms parengti Viešųjų elektros pakrovimo stotelių įrengimo ir paslaugų teikimo taisykles.

Seimas svarsto šaukimo į kariuomenę sistemos pertvarką: Nacionalinio saugumo ir gynybos komitete savo nuomonę išsakė studentų atstovai.

Atgrasymas ir totalios gynybos ateitis – pagrindinė šių metų Vilniaus saugumo forumo tema: ekspertai – apie Lietuvos pasirengimą pasipriešinti agresoriui.

Forumu ir parodomis apie karo realybę Seime paminėtos plataus masto Rusijos karinės invazijos į Ukrainą antrosios  metinės.

Pirmuosiuose Seimo rūmuose išskleista vėliava „Taikos ir Laimės angelas Ukrainai“.

 

 

   Naujausi pakeitimai - 2024-02-26 17:28
   Saulė Marija Gedrimaitė