Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Lietuvos Seimo ir kitų ES parlamentų pirmininkai išsiuntė atvirą laišką JAV Atstovų Rūmų Pirmininkui

2024 m. vasario 28 d. pranešimas žiniasklaidai (Seimo naujienosSeimo nuotraukosSeimo transliacijos ir vaizdo įrašai)

SP_OP.jpg

Seimo kanceliarijos nuotrauka (aut. Olga Posaškova)

 

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen kartu su dar 21 Europos Sąjungos (ES) šalių parlamentų pirmininku pasirašė kreipimąsi – atvirą laišką Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) Atstovų Rūmų Pirmininkui Maikui Džonsonui (Mike Johnson). Juo pakvietė kolegą parodyti asmeninę lyderystę Kongresui priimant sprendimus dėl JAV pagalbos užsienio valstybėms ir Ukrainai reikalingų lėšų kovai tęsti. 

„Nebegalima delsti. Šiuo metu, kai naikinama pasaulio tvarka, turime veikti visi ir greitai. Europa didina gynybinius pajėgumus, tačiau suprantame, kad tik kolektyviniai veiksmai gali susitvarkyti su iššūkiais. Todėl kreipėmės į kolegą, prašydami imtis asmeninės lyderystės ir tikėdamiesi, kad Kongresas priims istorinius sprendimus dėl 60,06 mlrd. dolerių paramos Ukrainai. Jai dabar reikia ginklų, kad pasiektų savo ir mūsų pergalę“, – sako V. Čmilytė-Nielsen. 

 

Visas laiško tekstas: ČIA (anglų k.).

 

Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen 

atstovė spaudai Ilona Petrovė

Tel.: (8 5) 209 6030, mob. 8 698 42 071

El. p.  [email protected]

www.lrs.lt

   Naujausi pakeitimai - 2024-02-29 11:20
   Monika Kutkaitytė