Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Seime vyksta nacionalinio konkurso „Lietuvos istorijos žinovas“ finalas

2024 m. kovo 1 d. pranešimas žiniasklaidai 

 

Kovo 1 d., penktadienį,  Kovo 11-osios Akto salėje vyksta jau dešimtojo nacionalinio konkurso „Lietuvos istorijos žinovas“ finalas. Konkursą organizuoja Lietuvos istorijos mokytojų asociaciją, renginio globėja Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Nacionalinio konkurso tikslas – prasmingai paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimą, skatinti kiekvieną Lietuvos pilietį nuolat domėtis Lietuvos istorija, stiprinti tapatumo ir pasididžiavimo jausmą savo valstybe. Taip pat siekiama ugdyti visuomenės bendruomeniškumą, puoselėti savo krašto tradicijų išugdytas dvasines vertybes, skatinti užsienyje gyvenančius lietuvius drauge prasmingai paminėti šią dieną.

Per dešimtmetį konkursas populiarėjo ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Į Lietuvos istorijos žinovų populiarinimą įsitraukė mokyklos, muziejai, mokslininkai. Įdomias, šviečiančias konkurso užduotis rengė istorikai mokslininkai ir mokytojai.

Dešimtą kartą rengiamo konkurso pirmajame etape dalyvavo virš 7200 dalyvių.

Geriausiai konkurso finale pasirodę dalyviai bus apdovanoti diplomais ir dovanomis.

 

 

Daugiau informacijos:

Seimo Parlamentarizmo istorinės atminties skyriaus vedėja

Angonita Rupšytė, tel. (8 5) 209 6119, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2024-03-01 10:49
   Rūta Mensonaitė