Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Seime – nacionalinis parlamentinis seminaras apie ES žaliąjį kursą

2024 m. balandžio 10 d. pranešimas žiniasklaidai 

 

Balandžio 12 d., penktadienį, 10 val. Seimo Konstitucijos salėje (I rūmai) vyks nacionalinis parlamentinis seminaras „ES žaliasis kursas – klestinčios ekonomikos ir energetikos pertvarkos Lietuvoje varomoji jėga“.

Seminaro iniciatoriai – Europos atsinaujinančių išteklių energijos forumas (EUFORES) ir Seimo Aplinkos apsaugos komitetas.

EUFORES organizuoja nacionalinius parlamentinius seminarus visuose 27 Europos Sąjungos valstybių parlamentuose. Šių seminarų metu šalių parlamentarai, Europos Parlamento nariai, vyriausybės, atitinkamų pramonės šakų, nevyriausybinių organizacijų atstovai, mokslininkai ir kitos suinteresuotosios šalys dalijasi patirtimi ir aptaria energetikos pertvarkos pažangą šalyje. 

Pagrindinis seminaro tikslas – paskatinti diskusiją tarp visų suinteresuotųjų šalių apie atsinaujinančių išteklių ir energijos vartojimo efektyvumo politikos įgyvendinimo būklę, Europos žaliojo kurso, klimato teisės aktų įgyvendinimą, taip pat apie naujausią padėtį ir raidą, susijusią su ekologišku ekonomikos atsigavimu. Renginyje dėmesys bus skiriamas rengiamai Lietuvos nacionalinės energetinės nepriklausomybės strategijai, kad ji atitiktų pasaulines tendencijas, Lietuvos energetines galimybes ir turimus resursus bei regioninės integracijos poreikius, kad joje būtų užtikrinti aplinkosaugos, visuomenės ir vartotojų lūkesčiai.

Nuoroda registracijai: NPWS Lithuania 2024 Eventbrite registration page. 

Programa

Renginys bus tiesiogiai transliuojama Seimo „YouTube“ paskyroje Atviras Seimas.

 

 

 

 

Daugiau informacijos:

Seimo Aplinkos apsaugos komiteto biuro patarėja

Rasa Matusevičiūtė, tel. (8 5) 209 6190, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2024-04-10 16:57
   Rūta Mensonaitė