Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Seimo Pirmininkė: „Tolerancija moko priimti kitų skirtumus“

2024 m. gegužės 17 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen įsitikinusi, kad 20-ąjį kartą pasaulyje minima Tarptautinė kovos su homofobija, transfobija ir bifobija diena pirmiausia primena apie būtinybę siekti visų visuomenės narių lygių teisių ir laisvių. 

„O to mes galime siekti mokydamiesi tolerancijos, kurios esmė ir vertybė – harmoninga ir taiki visuomenė. Nepakanka žinoti, kad visi žmonės yra vienodi, bet kartu skirtingi. Reikia dar ir gerbti. Ir elgtis taip, kad tie skirtumai netaptų baimės, diskriminacijos ar patyčių šaltiniu. Mokykimės priimti kitų žmonių skirtumus, kurie kiekvieną daro unikalų ir vertingą“, – sako V. Čmilytė-Nielsen.

 

52960431678_4f759238a8_c.jpg
Seimo kanceliarijos nuotrauka

 

Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen 

atstovė spaudai Ilona Petrovė

Tel.: +370 5 209 6030, mob. +370 698 42 071

El. p.  [email protected]

www.lrs.lt

   Naujausi pakeitimai - 2024-05-16 16:59
   Monika Kutkaitytė