Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Seimo Pirmininkė pasveikino Norvegiją Konstitucijos dienos proga

2024 m. gegužės 17 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen Seimo ir savo vardu pasveikino Norvegijos Karalystę nacionalinės šventės – Konstitucijos dienos – proga. Stortingo Pirmininkui Masudui Garakaniui (Masud Gharahkhani) siųstame sveikinime linkėjo darnaus ir sklandaus parlamento darbo, kuriančio geresnę ir saugesnę Norvegijos gyventojų ateitį. 

 „Prieš 210 metų – 1814 m. – priimta Konstitucija buvo drąsus ir ryžtingas Norvegijos žingsnis į nepriklausomybę. Šiandien, kai esame brutalių tarptautinės teisės, žmogaus teisių ir laisvių pažeidimų liudytojai, turime pareigą padėti kitoms šalims ginti demokratines vertybes. Neabejoju, kad ir toliau bendromis pastangomis, glaudžiai bendradarbiaudami tiek dvišaliu, tiek daugiašaliu lygmenimis, telksime parlamentinę paramą šioms vertybėms išsaugoti“, – rašė V. Čmilytė-Nielsen.

Norvegija, vėliava
Seimo kanceliarijos nuotrauka

 

Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen 

atstovė spaudai Ilona Petrovė

Tel.: +370 5 209 6030, mob. +370 698 42 071

El. p.  [email protected]

www.lrs.lt

   Naujausi pakeitimai - 2024-05-16 17:06
   Monika Kutkaitytė