Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Seimo delegacijos NATO Parlamentinėje Asamblėjoje atstovai išvyksta į NATO Parlamentinės Asamblėjos pavasario sesiją

2024 m. gegužės 24 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 

Seimo delegacijos NATO Parlamentinėje Asamblėjoje pirmininkas Audronius Ažubalis ir delegacijos narys Vytautas Bakas išvyksta dalyvauti NATO Parlamentinės Asamblėjos pavasario sesijoje, kuri rengiama Sofijoje (Bulgarijos Respublika), Bulgarijai minint 20-ąsias įstojimo į NATO metines.

Sesijos metu NATO valstybių narių ir šalių partnerių parlamentarai aptars pagrindinius euroatlantinės gynybos ir saugumo darbotvarkės klausimus. Didžiausias dėmesys – paramos Ukrainai klausimui ir liepos mėn. NATO viršūnių susitikimui Vašingtone. Lietuvos delegacijos vadovas A. Ažubalis pristatys savo pateiktas Asamblėjos pagrindinėms rezoliucijoms pataisas dėl paramos Ukrainai ir dėl jos pakvietimo į NATO. 

Parlamentinės Asamblėjos Politikos komitete A. Ažubalis pristatys savo pranešimą (raportą) „NATO ir Globalūs Pietūs“. „Šiandien ypač svarbu, kad NATO su partneriais išliktų politiškai konkurencingi kovoje su totalitariniais režimais dėl įtakos 77 valstybėse, kurias sąlyginai šiandien įvardijame Globaliais Pietumis. Nuo šių valstybių politinių apsisprendimų ir paramos nemenka dalimi priklauso ir Ukrainos pergalė“, – pažymi Seimo delegacijos NATO Parlamentinėje Asamblėjoje pirmininkas A. Ažubalis.

NATO Parlamentinės Asamblėjos sesijoje tikimasi spręsti dėl Maltos ir Kosovo prašymų tapti asocijuotų narių delegacijomis. Darbotvarkėje – saugumo Juodosios jūros regione, klimato kaitos, civilių ir kultūros paveldo apsaugos konfliktų metu klausimai, kovos su dezinformacija tema.

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro patarėja

Monika Kutkaitytė

Tel. +370 209 6666, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2024-05-24 11:47
   Monika Kutkaitytė