Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Seimas po svarstymo pritarė siūlymui rinkimus į Europos Parlamentą paskelbti birželio 9 d.

2023 m. lapkričio 23 d. pranešimas žiniasklaidai (Seimo naujienosSeimo nuotraukosSeimo transliacijos ir vaizdo įrašai)

 

Seimas po svarstymo pritarė Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen siūlymui paskelbti rinkimų į Europos Parlamentą (EP) Lietuvoje datą – 2024 m. birželio 9 d.

„Eiliniai rinkimai į Europos Parlamentą (EP) Lietuvos Respublikoje yra rengiami sekmadienį, kuris yra tuo pačiu laikotarpiu, kai visose Europos Sąjungos (ES) valstybėse narėse vyksta rinkimai į EP. Rinkimus į EP Lietuvoje skelbia ir jų datą nustato Seimas, ne vėliau kaip likus 6 mėnesiams iki nurodyto laikotarpio sekmadienio. Šių metų gegužės 22 d. Europos Sąjungos Taryba nutarė, kad rinkimai į EP vyks įprastine tvarka, t. y. 2024 m. birželio 6–9 dienomis. Vadovaujantis Rinkimų kodeksu, Lietuvoje jie turėtų vykti sekmadienį, birželio 9 d., o politinė kampanija turėtų prasidėti vėliausiai gruodžio 9 d.“, – pristatydama projektą sakė Seimo Pirmininkė.

Seimo nutarimo „Dėl rinkimų į Europos Parlamentą datos paskelbimo“ projektui Nr. XIVP-3295(2) po svarstymo pritarė 94, prieš balsavo vienas, susilaikė 20 Seimo narių.

Nutarimo projektas įsigaliotų gruodžio 9 d.

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro vyriausioji specialistė

Saulė Eglė Trembo

Tel. (8 5)  239 6203, el. p. [email protected]

 

       Naujausi pakeitimai - 2023-11-23 11:58
       Eglė Saulė Trembo