Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimas ir Europos Sąjunga

ES informacijos tinklas Lietuvoje

​Informacijos apie Europos Sajungą (ES) tinklas Lietuvoje skleidžia, padeda Lietuvos žmonėms ieškoti ir surasti informaciją apie ES, Lietuvos narystę ES. 

Informacijos apie ES tinklui pradžią davė 1999 m. Europos Komisijos Delegacijos Lietuvoje iniciatyva PHARE projekto lėšomis įkurtas Informacijos centras, šiuo metu performuotas į Europos Komisijos atstovybės ir Europos Parlamento informacijos biuro Lietuvoje Informacijos centrą. 

Pradėjęs savo veiklą Vilniuje, Europos Komisijos atstovybės ir Europos Parlamento informacijos biuro Lietuvoje Informacijos centras išplėtojo tinklą visoje šalyje. 51-oje Lietuvos miestų ir rajonų viešojoje bibliotekoje buvo įrengtos lentynos su leidiniais apie ES.

 

Informacijos apie ES tinklas Lietuvoje:

Europos Komisijos atstovybės ir Europos Parlamento informacijos biuro Lietuvoje informacijos centras

Europe Direct informacijos centrai

Europos dokumentacijos centrai

Europos Sąjungos informacijos skyriai bibliotekose

Jaunimo Europos komanda

Kitos specializuotos įstaigos