Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Mediateka

2016-03-24
Seimo posėdis (rytinis)
Seimo posėdis (rytinis)
Seimo posėdis (rytinis). Informaciniai pranešimai dėl J. Vaickienės prisijungimo prie Liberalų sąjūdžio frakcijos; Lietuvos Respublikos Seimo narių interpeliacija aplinkos ministrui K. Trečiokui; Seimo nutarimo projekto Nr. XIIP-4177 pateikimas, svarstymas ir priėmimas; Teisės ir teisėtvarkos komiteto išvada dėl Ūkio subjektų, perkančių–parduodančių žalią pieną ir prekiaujančių pieno gaminiais, nesąžiningų veiksmų draudimo įstatymo Nr. XII-1907 papildymo 31 straipsniu ir 12 straipsnio pakeitimo įstatymo projekto Nr. XIIP-4158 nuostatų atitikties Konstitucijai; įstatymo projekto Nr. XIIP-4158 pateikimas, svarstymas ir priėmimas; Teisės ir teisėtvarkos komiteto išvada dėl Žemės ūkio, maisto ūkio ir kaimo plėtros įstatymo Nr. IX-987 papildymo 81 straipsniu įstatymo projekto N. XIIP-3227 nuostatų atitikties Konstitucijai; įstatymo projekto Nr. XIIP-3227 pateikimas; Seimo nutarimo projekto Nr. XIIP-4213 pateikimas; Seimo nutarimo projekto Nr. XIIP-4178 pateikimas; Vyriausybės valanda. Informacija apie posėdį: http://www.lrs.lt/sip/portal.show?p_r=15275&p_k=1&p_a=sale_fakt_pos&p_fakt_pos_id=-500988