Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo nario Justino Urbanavičiaus pranešimas: „Skleis miško puoselėjimo idėjas ir remsis praktikų patirtimi – parlamente subūrė bendraminčių grupę“

2020 m. gruodžio 18 d. pranešimas žiniasklaidai

 

     Ne vienus metus miškininkystės reikalams atidavęs ir po pertraukos į parlamentą grįžęs Seimo narys Justinas Urbanavičius aplink save buria neabejingus Lietuvos miško išsaugojimui žmones – politiko iniciatyva įsteigta Laikinoji daugiafunkcinių miškų puoselėjimo grupė.

       Grupės vadovu išrinktas J. Urbanavičiaus pabrėžia, kad miškininkystė yra viena iš svarbiausių valstybės ekonomikos ir aplinkosaugos sričių.

     „Nepriklausomai nuo miško nuosavybės formos – jis visas yra mūsų nacionalinis turtas. Todėl tiek valstybiniai, tiek ir privatūs miško plotai turi būti tinkamai saugomi, tačiau vien tik saugant nepasieksime svarbių gamtinių tikslų – juose taip pat turi būti atsakingai ūkininkaujama, miškas turi būti tvariai naudojamas. Miškas ir miškininkystė turi sulaukti nuolatinio aukščiausios šalies įstatymų leidybos institucijos dėmesio ir paramos“, – kalba J. Urbanavičius.

Seimo kanceliarijos archyvo nuotr.       

 

       Grupės nariai turi ambicingų tikslų aktyviai prisidėti užtikrinant subalansuotą miškų ūkio vystymąsi, miškų ūkio politikos formavimą ir kt. Savo veikloje žada remtis šios srities specialistų praktine patirtimi bei visuomenės nuomone ir, žinoma, ilgametėmis Lietuvos miškininkystės tradicijomis.

       Į laikinosios grupės veiklą įsitraukia 25 parlamentarai: Kasparas Adomaitis, Audronius Ažubalis, Andrius Bagdonas, Valentinas Bukauskas, Algirdas Butkevičius, Antanas Čepononis, Simonas Gentvilas, Ligita Girskienė, Sergejus Jovaiša, Laurynas Kasčiūnas, Gintautas Kindurys, Andrius Kupčinskas, Kęstutis Mažeika, Andrius Palionis, Jonas Pinskus, Arvydas Pocius, Viktoras Pranckietis, Edmundas Pupinis, Jurgis Razma, Paulius Saudargas, Kazys Starkevičius, Justinas Urbanavičius, Romualdas Vaitkus, Antanas Vinkus, Remigijus Žemaitaitis.

       Parlamente suformuotų laikinųjų grupių paskirtis yra remti ar ginti konkrečios veiklos srities interesus.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys Justinas Urbanavičius

El. p. [email protected]

Mob. 8 699 77 556

   Naujausi pakeitimai - 2020-12-18 09:47
   Monika Kutkaitytė