Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo nario Romualdo Vaitkaus pranešimas: „Seime susibūrė Tauragės regiono bičiulių grupė“

2021 m. sausio 8 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo nario Romualdo Vaitkaus asmeninio archyvo nuotrauka

 

Seime įsteigta Tauragės regiono bičiulių parlamentinė grupė. Jos pirmininku išrinktas liberalas Romualdas Vaitkus, o pavaduotoju – profesorius valstiečių-žaliųjų atstovas prof. Eugenijus Jovaiša.

„Telkiame jėgas Tauragės krašto problemų sprendimui. Į mūsų bičiulių grupę susibūrę Seimo nariai priklauso ir valdančiajai daugumai, ir opozicijai, skirtingoms frakcijoms, skirtingiems komitetams. Kartu ketiname aptarti pačius įvairiausius regionui aktualius klausimus ir rasti bendrus vardiklius. Neabejojame, kad visų mūsų skirtingos pažiūros bei įsitikinimai tik padės spręsti regiono žmonėms rūpimus klausimus, susijusius su švietimu, kultūra, ekonomika, aplinkosauga“, – teigia grupės pirmininkas R. Vaitkus.

Artimiausiu metu Tauragės bičiulių grupės ketina rengti nuotolinius susitikimus su regiono merais, suinteresuotomis regiono įmonėmis bei kultūros įstaigų atstovais.

Kol kas grupei priklauso 10 Seimo narių: kurių Aušrinė Norkienė, Zigmantas Balčytis, Vilija Aleknaitė Abramikienė, Jonas Gudauskas, Arūnas Valinskas, Dalia Asanavičiūtė, Stasys Šedbaras, Remigijus Žemaitaitis.

 

Kontaktinis asmuo:

Romualdas Vaitkus

Seimo narys

Aplinkos apsaugos komiteto narys

Tel. (8 5) 239 6621

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2021-01-08 13:13
   Eglė Saulė Trembo