Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo Energetikos ir darnios plėtros komisijos pirmininko Justino Urbanavičiaus pranešimas: „Astravo elektra neturi patekti į mūsų šalies energetikos sistemą“

2021 m. vasario 10 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Energetikos ir darnios plėtros komisijos pirmininkas Justinas Urbanavičius teigia, kad Astravo atominės elektrinės elektra neturi patekti į Lietuvos energetikos sistemą. Seimo narys taip pat atkreipia dėmesį, kad šiuo metu svarbu rasti bendrą Baltijos valstybių politinį sutarimą ir užkardyti prekybą baltarusiška elektros energija. 

Seimo nario asmeninio archyvo nuotr.

 

„Nesaugioje Baltarusijos branduolinėje jėgainėje pagaminta elektra į Baltijos šalių rinką neturi patekti, kartu su kitomis šalimis privalome rasti bendrą politinį sutarimą“, – teigia parlamentaras J. Urbanavičius.

Energetikos ekspertai šiandien surengtoje spaudos konferencijoje pateikė išsamią informaciją, kuri įrodo, kad baltarusiška elektra į šias rinkas dabar patenka.

Pateikti duomenys ir ekspertų vertinimai įrodo, kad Latvijos ir Estijos šalių vienašališkai taikoma metodika, kurios Lietuvos energetikos reguliuotojas principingai nepatvirtino, turi būti kuo skubiau peržiūrėta.

Komisijos vadovo nuomone, ekspertų išvadomis būtina kuo skubiau pasidalyti su Latvijos ir Estijos šalių suinteresuotomis institucijomis, taip pat su Europos Komisija.

 

Daugiau informacijos:

Lietuvos Respublikos Seimo narys

Justinas Urbanavičius

Mob. 8 699 77 556, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2021-02-10 10:58
   Monika Kutkaitytė