Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seime vyks diskusija „Europos žaliasis kursas 2023–2027 metų LEADER programos perspektyvoje“

2021 m. kovo 18 d. pranešimas žiniasklaidai

 

 

Kovo 24 d. 15 val. Seimo nario Simono Gentvilo iniciatyva organizuojama nuotolinė diskusija „Europos žaliasis kursas 20232027 metų LEADER programos perspektyvoje“, kurios metu bus pristatytas Žaliojo kurso veiksmų planas bei Bendrosios žemės ūkio politikos (BŽŪP) 20232027 metų LEADER strategijų rengimo gairės.

Savo įžvalgomis apie Žaliojo kurso įgyvendinimo perspektyvas dalinsis Seimo nariai, Aplinkos ir Žemės ūkio ministerijų atstovai, Aplinkosaugos koalicijos ir Vietos veiklos grupių (VVG) tinklo nariai.

Europos Sąjungos sukurta LEADER programa skirta inicijuoti ir remti vietinio lygmens kaimo plėtros projektus, siekiant atgaivinti kaimo vietoves ir kurti naujas darbo vietas. Vietos veiklos grupės yra pagrindinė programos įgyvendinimo priemonė, tiesiogiai įtraukianti vietos bendruomenes į vietos strategijų kūrimą, sprendimų priėmimą ir išteklių paskirstymą.

 

Kviečiame registruotis diskusijai iki kovo 22 d.: https://forms.gle/UAbSoEXC5LDvmyXf7

Kovo 23 d. registracijoje nurodytais el. pašto adresais bus atsiųsta nuoroda susitikimui. Diskusija bus transliuojama Seimo Youtube paskyroje.

 

Kontaktinis asmuo:

Reda Kneizevičienė

Seimo nario Simono Gentvilo patarėja

Tel. (8 5) 239 6660

El. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2021-03-18 13:30
   Eglė Saulė Trembo