Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo nario Andriaus Kupčinsko pranešimas: „Seimo sesijos pabaigai įvyks krepšinio rungtynės“

2021 m. liepos 1 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Liepos 1 d., ketvirtadienį, 15 val. Lietuvos sporto universiteto (LSU) salėje bus žaidžiamos draugiškos rungtynės tarp Seimo narių ir LSU dėstytojų. Seimo krepšinio komandą sudarys Andrius Kupčinskas, Laurynas Kasčiūnas, Bronislovas Matelis, Audrius Petrošius, Virgilijus Alekna, Andrius Mazuronis, Kasparas Adomaitis ir Jonas Jarutis.

Seimo kanceliarijos archyvo nuotr.

 

„Norime simboliškai užbaigti šios naujos kadencijos pavasario sesijos sezoną ir solidariai prisijungti prie olimpinių krepšinio nuotaikų Kaune. Todėl neseniai subūrėme Seimo narių komandą, kuri jau ketvirtadienį LSU salėje išbėgs į aikštelę su LSU dėstytojais. Rungtynės draugiškos ir nėra orientuotos į rezultatą“, – juokavo Seimo narys A. Kupčinskas.

Pasak parlamentaro, tuo pačiu tai bus ir puiki įžanga bei treniruotė prieš spalio mėnesį Kaune vyksiantį Lietuvos, Latvijos ir Estijos parlamentų narių krepšinio turnyrą, kuris organizuojamas Baltijos Asamblėjos formate.

„Krepšinis yra neatsiejama Lietuvos kasdienybės ir istorijos dalis. Todėl artėjant 2022-iems, kurie Seimo jau paskelbti Krepšinio metais, norime parodyti deramą dėmesį šiai sporto šakai ne tik priiminėdami atitinkamus sprendimus Seime, susijusius su šios sporto šakos finansavimu ir parama, bet ir prisidėdami komandiniu žaidimu, kuris Seimo darbo kontekste yra ne mažiau svarbus“, – teigė A. Kupčinskas.

 

Daugiau informacijos:

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys

Andrius Kupčinskas

Mob. 8 698 42 690

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2021-07-01 08:13
   Monika Kutkaitytė