Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo Pirmininkė sveikina Latviją Nepriklausomybės dienos proga

2021 m. lapkričio 18 d. pranešimas žiniasklaidai

 

       Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen Seimo ir savo vardu pasveikino Latvijos Respublikos Saeimos Pirmininkę Inarą Murniecę (Ināra Mūrniece) ir šalies gyventojus Nepriklausomybės dienos proga.

        „Noriu palinkėti Latvijos Respublikos Saeimai sklandaus darbo, darnos ir susiklausymo kasdienėje veikloje kuriant šalies žmonių gerovę“, – teigiama Seimo Pirmininkės sveikinime.

       Lietuvos parlamento vadovė taip pat vertina šiuo sudėtingu metu palaikomus glaudžius parlamentinius ryšius dvišaliu, Baltijos valstybių ir NB8 formatais.

       „Šių dienų iššūkių akivaizdoje, kai kovodami su negailestinga koronaviruso pandemija susiduriame su precedento neturinčiais A. Lukašenkos režimo veiksmais prie valstybių sienų, kuriais siekiama destabilizuoti padėtį mūsų šalyse ir visoje Europos Sąjungoje, prieš 103 metus įtvirtintas valstybingumas ir teritorijos vientisumas įgauna dar didesnę prasmę“, – sako parlamento vadovė.

 

Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen padėjėja

Raminta Maselienė

Tel. (8 5) 239 6016

El. p.  [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2021-11-17 15:27
   Valdas Sinkevičius