Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo Kultūros komiteto pirmininko Vytauto Juozapaičio pranešimas: parlamentaro kreipimasis į Ukrainoje veikiančius lituanistikos ir baltistikos centrus

2022 m. kovo 1 d. pranešimas žiniasklaidai 

 

Seimo Kultūros komiteto pirmininkas Vytautas Juozapaitis kreipėsi į Ukrainoje veikiančius lituanistikos ir baltistikos centrus:

„Šią rūsčią Jūsų Tėvynei valandą esame su Jumis, palaikome Jus visa širdimi ir darome viską, ką kiekvienas galime. Žavimės Ukrainos valstybės ir visuomenės ryžtu, drąsa ir neprilygstamu optimizmu šiurkščios agresijos akivaizdoje.

Drauge su Lietuvos vadovais reikalaujame nedelsiant nutraukti nusikalstamą agresiją prieš kuriančią Ukrainą ir viliamės, kad netrukus susitiksime Europos Sąjungoje.

Jūs esate teisūs, todėl Jūs laimėsite. Jūsų pergalė reikš ir pergalę demokratiniam pasauliui. Viltingai stebime, kaip Vakarų demokratijos ryžtingai telkiasi atsakyti brutaliai ir praradusiai realybės nuovoką Kremliaus jėgai.

Слава Україні!“

 

 

Daugiau informacijos:

Seimo nario Vytauto Juozapaičio patarėjas

Kęstutis Kaminskas

El. p. [email protected], mob. 8 612 52 633

   Naujausi pakeitimai - 2022-03-01 11:31
   Monika Kutkaitytė