Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo Kultūros komiteto pirmininkas Vytautas Juozapaitis pasveikino teatro bendruomenę su Tarptautine teatro diena

2022 m. kovo 25 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 

 

Seimo Kultūros komiteto vardu komiteto pirmininkas Vytautas Juozapaitis pasveikino teatro bendruomenę ir teatro meno gerbėjus su Tarptautine teatro diena.

„Kovo 27-oji yra šventė tiems, kurie mato teatrą kaip vertybių meną, kurie tiki, kad teatras gali įveikti blogio ideologijas, kad gali pažadinti valstybės institucijas ir politikus tarnauti žmogui ir gėriui. Teatras yra būtina sąlyga žmogui augti kaip asmenybei, o žmonių bendruomenei tapti pilietiška visuomene ir pilietine tauta“, – sakoma sveikinime.

„Minėdami Tarptautinę teatro dieną Lietuvos teatralai, teatro mėgėjai galvoja apie savo bičiulius – Ukrainos teatralus, teatro darbuotojus ir viliasi, kad jau labai greitai Ukrainos kolegos galės išeiti į savo scenas apšviesti rampos šviesų, o ne karo gaisrų. Komitetas kupinas vilties linki jiems stiprybės!“ – linkima Tarptautinės teatro dienos proga.

 

Daugiau informacijos:

Seimo nario Vytauto Juozapaičio patarėjas

Kęstutis Kaminskas

El. p. [email protected], mob. 8 612 52 633

   Naujausi pakeitimai - 2022-03-25 15:45
   Monika Kutkaitytė