Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo nario Lino Jonausko pranešimas: „Kreiptasi į Vilniaus merą: nesaugios asfalto išpjovos turi būti sutvarkomos tą pačią dieną“

2022 m. balandžio 8 d. pranešimas žiniasklaidai 

 

Lietuvos socialdemokratų partijos frakcijos Seime narys Linas Jonauskas kreipėsi į Vilniaus miesto merą Remigijų Šimašių dėl tvarkant Vilniaus miesto gatves paliekamų neužlygintų asfalto išpjovų.

Seimo nario asmeninio archyvo nuotraukos

 

Parlamentaras teigia, kad tokia kelių tvarkymo praktika kelia vairuotojams nepatogumų, gali tapti avarinių situacijų priežastimi.

„Vilniaus miesto gatvės tvarkomos neatsakingai. Dažnai pasitaiko atvejų, kai, atliekant kelių remonto darbus, gatvėse paliekamos asfalto išpjovos, kurios kelia vairuotojams nepatogumų, gadina jų automobilius ir sukelia avarines situacijas, kurios gali tapti nelaimės kelyje priežastimi“, – sako L. Jonauskas.

Seimo narys mano, kad, atliekant kelių remonto darbus, asfalto išpjovos turi būti sutvarkomos tą pačią dieną.

„Vilnius yra judrus ir itin automobilizuotas miestas, todėl nesaugi kelių tvarkymo praktika, kai asfalte išpjautos duobės neišasfaltuotos paliekamos parai, kelioms dienoms ar net visam savaitgaliui, turėtų pasibaigti. Vienareikšmiškai visos padarytos asfalto išpjovos dėl vairuotojų saugumo turi būti užtaisytos kuo greičiau – dar tą pačią dieną. Kelių remontas turi būti atliekamas taip, kad kuo mažiau trikdytų miesto gyventojus ir sostinės svečius“, – teigia L. Jonauskas. 

Savo kreipimesi į R. Šimašių Seimo narys L. Jonauskas prašo, kad sostinės meras imtųsi priemonių, kad kelių remonto darbai Vilniaus mieste būtų organizuojami taip, kad suformuotos asfalto išpjovos būtų užlyginamos tą pačią dieną, kai jos padarytos.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys Linas Jonauskas

El. p. [email protected]

Mob. 8 636 60 009

   Naujausi pakeitimai - 2022-04-08 10:30
   Monika Kutkaitytė