Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo Pirmininkė sveikina Latviją Nepriklausomybės dienos proga

2022 m. gegužės 4 d. pranešimas žiniasklaidai 

 

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen Seimo ir savo vardu pasveikino Latvijos Respublikos Saeimos Pirmininkę Inarą Mūrniecę (Ināra Mūrniece) ir šalies gyventojus nacionalinės šventės – Nepriklausomybės atkūrimo dienos – proga bei linkėjo santarvės, darnos ir kasdienio konstruktyvaus parlamento darbo.

 „Prieš 32 metus, 1990 m. gegužės 4-ąją, Latvijos Aukščiausiosios Tarybos priimta Latvijos Respublikos Nepriklausomybės atkūrimo deklaracija šiandien Ukrainoje vykstančio karo akivaizdoje įgyja naują prasmę. Nesuvokiamos agresijos, tarptautinės teisės normų pažeidimų ir elementaraus žmogiškumo pamynimo aplinkybėmis per šiuos metus nueitas Nepriklausomybės kelias mums, Baltijos valstybėms, tik dar kartą patvirtina, kokie svarbūs priimti sprendimai ir reikšmingas valstybės krypties pasirinkimas. Esu tikra, kad ir toliau glaudžiai plėtosime parlamentinį bendradarbiavimą tiek dvišaliu, tiek regioniniu lygmenimis, siekdami padėti geopolitinėse kryžkelėse atsidūrusioms šalims“, – teigiama Seimo Pirmininkės sveikinime.

 

Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen padėjėja

Raminta Maselienė

Tel. (8 5) 239 6016

El. p.  [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2022-05-03 16:52
   Monika Kutkaitytė