Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo Pirmininkė reiškia užuojautą dėl žinomo žurnalisto, rašytojo Laimono Tapino mirties

2022 m. gegužės 29 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen reiškia nuoširdžią užuojautą dėl žinomo žurnalisto, rašytojo, vertėjo, kino istoriko ir kritiko Laimono Tapino mirties.

„Perfrazuojant rašytojo knygos pavadinimą, prarasto laiko nebūna. L. Tapino gyvenimo laikas buvo paskirtas šeimai, žurnalistikai, rašymui, kinui. Kad ir kokios veiklos ėmėsi, vis į gylį, vis į prasmę. Reiškiu nuoširdžią užuojautą artimiesiems, mokiniams, skaitytojams ir buvusiems kolegoms“, – sako V. Čmilytė-Nielsen.

Be kitų apdovanojimų, L. Tapinui buvo įteiktas Gedimino ordino Karininko kryžius, ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Komandoro didysis kryžius.

 

 

Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen

atstovė spaudai Ilona Petrovė

Tel. (8 5) 239 6030

Mob. 8 698 42 071

El. p.  [email protected]

 

 

   Naujausi pakeitimai - 2022-05-29 18:05
   Rimas Rudaitis