Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo Pirmininkė sveikina Islandiją Nepriklausomybės dienos proga

2022 m. birželio 17 d. pranešimas žiniasklaidai 

 

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen Seimo ir savo vardu sveikina Islandijos Respublikos Altingo Pirmininką Birgirą Armansoną (Birgir Ármannsson), parlamentą ir šalies gyventojus Nepriklausomybės dienos proga.

„Islandijos Respublika, prieš 31 metus žengusi drąsų žingsnį ir pirmoji pripažinusi atkurtą nepriklausomą Lietuvos Respubliką, puikiai supranta kovos už laisvę ir nepriklausomybę svarbą. Jūsų drąsą vėl prisimename dabar, kai remiame Ukrainą karo ir brutalios agresijos akivaizdoje, buriame tarptautinę bendruomenę kovai už demokratines vertybes“, – sveikinime rašo Seimo Pirmininkė.

V. Čmilytė-Nielsen priduria, kad labai vertina regioninį Šiaurės ir Baltijos valstybių (NB8) parlamentų pirmininkų bendradarbiavimą ir pastangas kartu remti demokratijos kelią pasirinkusias valstybes.

 

 

Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen

atstovė spaudai Ilona Petrovė

Tel. (8 5) 239 6030

Mob. tel. 8 698 42071

El. p.  [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2022-06-15 14:02
   Monika Kutkaitytė