Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo Pirmininkė sveikina Kanadą nacionalinės šventės proga

2022 m. liepos 1 d.. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen Seimo ir savo vardu pasveikino Senato Pirmininką George J. Furey, Bendruomenių Rūmų Pirmininką Anthony Rota ir šalies gyventojus nacionalinės šventės – Kanados dienos – proga ir linkėjo visiems sveikatos, visokeriopos sėkmės, vienybės ir taikos, kuri pasirodė esanti itin trapi šių dienų pasaulyje.

Naudodamasi proga parlamento vadovė pasidžiaugė intensyviais abiejų šalių santykiais, sėkmingu bendradarbiavimu Šiaurės Atlanto sutarties organizacijoje, o pastaruoju metu – kartu remiant Ukrainos kovotojus kare su Rusija, kurie kovoja už viso demokratinio pasaulio pamatus ir vertybes.

„Labai vertinu, kad mūsų šalys yra bendramintės partnerės, ginančios vertybines pozicijas sudėtingomis grėsmingo pasaulio aplinkybėmis. Esu nepaprastai dėkinga už Kanados indėlį stiprinant Baltijos šalių saugumą. Tikiu, kad ir toliau plėtosime konstruktyvią Seimo, Senato ir Bendruomenių Rūmų partnerystę“, – sveikinimą baigė V. Čmilytė-Nielsen.

 

Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen

atstovė spaudai Ilona Petrovė

Tel. (8 5) 239 6030

Mob. tel. 8 698 42071

El. p.  [email protected]

www.lrs.lt

   Naujausi pakeitimai - 2022-07-01 10:38
   Asta Markevičienė