Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo narys Valdas Rakutis sakys sveikinimo kalbą ir skaitys pranešimą Lietuvos šaulių sąjungos Liuksemburgo būrio narių priesaikos ceremonijoje

2022 m. lapkričio 18 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

Seimo kanceliarijos nuotrauka

 

Lapkričio 18–20 dienomis Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narys, Seimo Beniliukso grupės pirmininkas Valdas Rakutis lankysis Liuksemburge (Liuksemburgo Didžioji Hercogystė). Politikas dalyvaus Lietuvos šaulių sąjungos Liuksemburgo būrio renginyje. Jis kviečiamas pasakyti kalbą Lietuvos šaulių sąjungos Liuksemburgo būrio narių priesaikos ceremonijoje. Seimo narys taip pat pristatys pranešimą „Nevyriausybinių organizacijų ir diasporos vaidmuo šalies ginkluotos gynybos ir pilietinio pasipriešinimo kontekste“, pasidalys karo Ukrainoje realijomis.

 „Tai, kad Liuksemburgo Didžiojoje Hercogystėje šiandieną kuriasi Lietuvos šaulių sąjungos būrys – labai sveikintina iniciatyva. Šauliai gali atlikti daug svarbių Tėvynei darbų, būti šalies patriotais bei ambasadoriais gyvendami ir Liuksemburge. Istorija mums primena šios organizacijos ir šaulių svarbų indėlį, kai tai buvo reikalinga mūsų šaliai. Šio vieneto kūrimasis karo kontekste yra prasmingas ir padedantis parengti mūsų išvykusius tautiečius valstybės gynimui“, – sako V. Rakutis.

Renginys atviras Liuksemburgo lietuvių bendruomenei, vyks Liuksemburgo lituanistinėje mokykloje „Avilys“.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys Valdas Rakutis

Tel. (8 5) 239 6613

El. p. [email protected]

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro patarėja Jolanta Anskaitienė

Tel. (8 5)  239 6508, el. p. [email protected]

 

 

 

   Naujausi pakeitimai - 2022-11-18 10:10
   Jolanta Anskaitienė