Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo Pirmininkė sveikina Latviją Nepriklausomybės dienos proga

2022 m. lapkričio 18 d. pranešimas žiniasklaidai 

 

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen Seimo ir savo vardu pasveikino Latvijos Respublikos Saeimą Nepriklausomybės dienos proga.

 „Prieš 104 metus lapkričio 18 d. Latvių tautos taryba, paskelbdama Latvijos Respublikos nepriklausomybę, veikė ryžtingai ir drąsiai. Tai vedė į demokratiją ir šalies modernizaciją. Šiandien parlamentinio susitelkimo ir drąsos reikia ne tik svarbiems sprendimams, užtikrinantiems šalies gyventojų gerovę, priimti, bet ir tiesiant pagalbos ranką demokratijos kelią pasirinkusioms valstybėms. Todėl sveikindama Nepriklausomybės dienos proga noriu palinkėti Saeimai sklandaus ir darnaus darbo“, – Latvijos parlamento Pirmininkui Edvardui Smiltenui (Edvards Smiltēns) siųstame sveikinime rašė V. Čmilytė-Nielsen.

 

Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen

atstovė spaudai Ilona Petrovė

Tel. (8 5) 239 6030

Mob. 8 698 42 071

El. p.  [email protected]

www.lrs.lt

   Naujausi pakeitimai - 2022-11-30 14:04
   Monika Kutkaitytė