Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo Kultūros komiteto pirmininkas Vytautas Juozapaitis reiškia užuojautą dėl rašytojo, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato Grigorijaus Kanovičiaus mirties

2023 m. sausio 23 d. pranešimas žiniasklaidai 

 

Kultūros komiteto pirmininkas Vytautas Juozapaitis Komiteto vardu reiškia užuojautą giminėms ir artimiesiems, Lietuvos literatūros bendruomenei dėl rašytojo, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato Grigorijaus Kanovičiaus mirties.

„Grigorijaus Kanovičiaus kūryba dabarties Lietuvoje yra išskirtinė, didžiausią dalį savo kūrybinio gyvenimo jis skyrė Lietuvos žydų epui užrašyti, ir rašytojo netektis mums yra labai skaudi“, – sako V. Juozapaitis.

Seimo kanceliarijos nuotrauka (aut. Olga Posaškova)

 

Seimo nario Vytauto Juozapaičio patarėjas

Kęstutis Kaminskas

El. p. [email protected], mob. 8 612 52 633

   Naujausi pakeitimai - 2023-01-23 08:30
   Monika Kutkaitytė