Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

LSDP frakcijos pranešimas: „Sunku patikėti, kad A. Armonaitė ir M. Skuodis nežinojo apie A. Belickaitės dalyvavimą „Lietuvos geležinkelių“ konkurse“

2023 m. kovo 23 d. pranešimas žiniasklaidai (Seimo naujienosSeimo nuotraukosSeimo transliacijos ir vaizdo įrašai)

Seimo kanceliarijos archyvo nuotrauka

 

Socialdemokratų neįtikino „laisviečių“ ministrų Aušrinės Armonaitės ir Mariaus Skuodžio paaiškinimai, esą tik kilus skandalui, jie sužinojo apie tai, kad A. Armonaitės ir Laisvės partijos draugė Agnė Belickaitė dalyvavo ir buvo atrinkta „Lietuvos geležinkelių“ personalo atrankos konkurse.

„Labai tikėtina, kad abu jie žinojo apie konkursą ir jame dalyvavusią A. Belickaitę, tačiau tam neprieštaravo, nes kliovėsi keistu įsitikinimu, kad „negalima žmonoms ir draugėms uždrausti dalyvauti konkursuose“. Panašu, kad „laisviečiai“ čia sėmėsi įkvėpimo iš savo partiečio Remigijaus Šimašiaus, kuris yra sulaukęs kritikos dėl jo žmonos laimimų konkursų, taip pat dėl savivaldybės darbuotojų interesų konflikto. Matydama, kad kolega R. Šimašius išbrido sausas, ir A. Armonaitė gal tikėjosi panašiai praslysti“, – sako Seimo Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) frakcijos seniūnė Orinta Leiputė.

Socialdemokratams ir dėl M. Skuodžio kyla „visokių minčių“. Anot Seimo LSDP frakcijos narių, labai tikėtina, kad „Lietuvos geležinkelių“ personalo skyrius informavo ministrą apie interesų konflikto regimybės riziką, tačiau ministras, galbūt spaudžiamas partijos kolegų ar vadovų, priėmė rizikingą sprendimą „paleisti“ atrankos procesą arba „leido suprasti“, kad minėtąją kandidatę vertina teigiamai, taip pasilikdamas sau alibi sakyti, kad atranka vyko „pagal procedūras“.

„O gal jiems tiesiog labai reikėjo patikimos specialistės „Lietuvos geležinkelių“ ir Susisiekimo ministerijos veiklos spragoms ir skandalams glaistyti? Juk griūva tiltai“, – klausia frakcijos seniūnė O. Leiputė. 

Ketvirtadienį premjerė Ingrida Šimonytė tikino neįžvelgianti tiesioginės ministrų kaltės šioje istorijoje.

 

Daugiau:

Orinta Leiputė, Seimo LSDP frakcijos seniūnė

Mob. 8 656 10 911

El. p. [email protected]

 

 

   Naujausi pakeitimai - 2023-03-23 14:22
   Jolanta Anskaitienė