Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo Pirmininkė pasveikino Izraelį 75-ųjų Nepriklausomybės dienos metinių proga

2023 m. balandžio 26 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen Seimo ir savo vardu pasveikino Izraelio Valstybės Kneseto Pirmininką Amir Ohana 75-ųjų Izraelio Nepriklausomybės dienos metinių proga, linkėdama sveikatos ir stiprybės, o  šalies žmonėms – taikos, santarvės ir klestėjimo.

„Izraelis Lietuvai yra svarbi ir artima valstybė. Mus sieja ne tik bendri interesai ir vertybės, tikslas – užtikrinti visapusę piliečių gerovę ir saugumą, bet, pirmiausia, kultūriniai ir žmogiškieji ryšiai.

Neabejoju, kad abipuse pagarba ir pasitikėjimu grįsti mūsų šalių santykiai ir glaudus dialogas stiprins saugumą, puoselės dar dinamiškesnį bendradarbiavimą, visapusę gerovę“, – sveikinime pabrėžė V. Čmilytė-Nielsen.

 

Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen

atstovė spaudai Ilona Petrovė

Tel. (8 5) 239 6030

Mob. 8 698 42 071

El. p.  [email protected]

www.lrs.lt

 

 

   Naujausi pakeitimai - 2023-04-26 08:55
   Jolanta Anskaitienė