Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo Pirmininkė pasveikino Nyderlandų parlamentą Karaliaus dienos proga

2023 m. balandžio 27 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen Seimo ir savo vardu pasveikino Nyderlandų Karalystės parlamentą nacionalinės šventės – Karaliaus dienos – proga. Pirmųjų Rūmų Pirmininkui prof. dr. Janui Antoniui Bruijnui (Jan Anthonie Bruijn) ir Antrųjų Rūmų Pirmininkei Verai Bergkamp (Vera Bergkamp) siųstuose sveikinimuose Seimo Pirmininkė linkėjo sėkmės parlamentui, kurio politinė lyderystė telkia Nyderlandų žmones ir kuria šalies ateitį.

„Lietuvos visuomenė labai vertina tai, kad Jūsų kariai dalyvauja NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinėje grupėje. Džiaugiamės tvirta partneryste, kai tenka spręsti kylančius iššūkius, ir bendrais ekonominės plėtros, kultūrinių, mokslinių ryšių laimėjimais“, – rašė V. Čmilytė-Nielsen.

Seimo Pirmininkė pridūrė esanti tikra, kad Lietuvos ir Nyderlandų parlamentai toliau aktyviai skatins abiejų šalių bendradarbiavimą ir stiprins demokratijos vertybėmis grįstą tarptautinį susitelkimą.

 

Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen

atstovė spaudai Ilona Petrovė

Tel. (8 5) 239 6030

Mob. 8 698 42 071

El. p.  [email protected]

www.lrs.lt

 

 

   Naujausi pakeitimai - 2023-04-26 10:26
   Jolanta Anskaitienė