Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo Pirmininkė vyksta darbo vizito į Oslą

2023 m. gegužės 29 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 

 

Gegužės 29 d. Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen išvyksta darbo vizito į Oslą (Norvegijos Karalystė). Norvegijos sostinėje Lietuvos parlamento vadovė susitiks su Novergijos Karaliumi Harlodu V ir Stortingo Pirmininku Masudu Garakaniu (Masud Gharahkhani). Norvegijos parlamente numatytas Seimo vadovės susitikimas su užsienio ir saugumo komitetų nariais.

„Prieš NATO viršūnių susitikimą toliau aktyviai pristatau Lietuvos pozicijas mūsų sąjungininkų parlamentų pirmininkams. Toks vizito į Oslą tikslas. Kartu – tai proga aptarti dvišalio bendradarbiavimo plėtrą. Norvegija – svarbi, artima ir patikima Lietuvos partnerė, su kuria siekiame kuo glaudesnių ryšių“, – apie vizitą sako V. Čmilytė-Nielsen.

Seimo Pirmininkė taip pat susitiks su Oslo lietuvių profesionalų klubo nariais.

 

 

Daugiau informacijos:

Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen atstovė spaudai

Ilona Petrovė

Tel.: (8 5) 239 6030, mob. 8 698 42 071

El. p.  [email protected]

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro patarėja

Monika Kutkaitytė

Tel. (8 5) 239 6666, el. p. [email protected]

 

 

   Naujausi pakeitimai - 2023-05-29 14:42
   Monika Kutkaitytė