Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo Pirmininkė sveikina Tėvo dienos proga

2023 m. birželio 4 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen sveikina visus tėčius Tėvo dienos proga ir linki stiprybės, geros sveikatos ir taikios kasdienybės.

„Kasmet birželio pirmąjį sekmadienį sveikiname, apkabiname, prisimename savo tėčius. Jie, kaip ir mamos, yra labai reikšmingi vaiko savijautai, vertybėms ir ateičiai. Nors sovietinė santvarka menkino tėvo autoritetą, stūmė į antrą planą, pastarųjų dešimtmečių jaunoji karta grąžino tėvo vaidmeniui svorį ir svarbą. Nes niekada mama iki galo neatstos tėčio, o tėtis visiškai neatstos mamos. Mums reikia jų abiejų. Todėl kasdien mylėkime savo tėčius, dažniau apkabinkime ir pasakykime, kokie jie brangūs mums“, – sako V. Čmilytė-Nielsen.

 

Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen

atstovė spaudai Ilona Petrovė

Tel. (8 5) 239 6030

Mob. tel. 8 698 42071

El. p.  [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2023-06-02 12:49
   Rimas Rudaitis