Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai

Seimo Pirmininkė sveikina Švedijos Karalystę Vėliavos dienos proga

2023 m. birželio 6 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen Seimo ir savo vardu pasveikino Švedijos Karalystės Riksdagą (parlamentą) nacionalinės šventės – Vėliavos dienos – proga. Riksdago Pirmininkui Andreasui Norlenui (Andreas Norlén) siųstame sveikinime linkėjo parlamentui darniai ir sklandžiai dirbti dėl Švedijos gyventojų gerovės.

Naudodamasi proga Seimo Pirmininkė atkreipė dėmesį į tvirtą Lietuvos ir Švedijos partnerystę, dinamišką bendradarbiavimą, kurį papildo glaudus parlamentinis dialogas.

„Tiek dvišaliu, tiek regioniniu lygmenimis dedame visas pastangas, kad būtų ginamos demokratijos vertybės, o mūsų šalių gyventojai jaustųsi saugūs. Esu tikra, kad ir toliau stiprinsime dvišalį ir regioninį bendradarbiavimą, ir vienu – geriau girdimu – balsu kalbėsime daugiašaliuose formatuose“, – rašė V. Čmilytė-Nielsen.

Seimo kanceliarijos nuotrauka

 

Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen

atstovė spaudai Ilona Petrovė

Tel. (8 5) 239 6030

Mob. 8 698 42 071

El. p.  [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2023-06-05 14:17
   Monika Kutkaitytė