A
A
A
Neįgaliesiems
Etikos ir procedūrų komisija

Komisijos nariai

Komisijos narys: 2019.11.19–2020.11.13

Komisijos narė: 2016.11.24–2020.11.13

Komisijos narys: 2016.11.24–2018.04.04

Komisijos pirmininko pavaduotojas: 2016.11.28–2017.06.25

Komisijos narys: 2016.11.24–2016.11.27

Komisijos narė: 2016.11.24–2017.01.25

Komisijos narė: 2017.03.15–2020.11.13

Komisijos narys: 2016.11.24–2017.03.14

Komisijos pirmininkas: 2019.07.24–2020.11.13

Komisijos narys: 2016.11.24–2019.07.23

Komisijos narys: 2019.07.18–2020.11.13

Komisijos narė: 2017.03.15–2019.07.17

Komisijos pirmininko pavaduotoja: 2017.07.04–2020.11.13

Komisijos narė: 2016.11.24–2017.07.03

Komisijos narys: 2016.11.24–2019.11.18

Komisijos narė: 2016.11.24–2020.11.13

Komisijos narys: 2018.04.05–2020.11.13

Komisijos narys: 2017.06.26–2018.04.04

Komisijos narys: 2016.11.24–2020.11.13

Komisijos narė: 2019.07.18–2020.11.13

Komisijos pirmininkė: 2016.11.28–2019.07.17

Komisijos narė: 2016.11.24–2016.11.27

Komisijos narė: 2018.04.05–2020.11.13