Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Seime vyks konferencija „NVO įgalinimas dalyvauti viešojoje politikoje“

2019 m. gegužės 21 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Gegužės 24 d., penktadienį, 10 val. Konstitucijos salėje (Seimo I rūmai) vyks konferencija „NVO įgalinimas dalyvauti viešojoje politikoje“

Konferencijoje bus pristatytas Nacionalinės vartotojų konfederacijos vykdomas projektas – „Pasiūlymų dėl Lietuvos NVO įsitraukimo į viešąją politiką gerinimo centrinės valdžios sprendimų priėmėjams sukūrimas“ veikla ir studija „Baltosios knygos dėl paramos visuomeninei veiklai Lietuvos Respublikoje metmenys“. Konferencijoje bus diskutuojama dėl NVO įgalinimo dalyvauti viešojoje politikoje tobulinimo. Pateiktų pasiūlymų pagrindu bus parengti teisės aktų projektai, reglamentuojantys Lietuvos NVO ir viešąjį valdymą. 

Konferencijos globėjas ir moderatorius – Seimo narys Lauras Stacevičius. Konferenciją taip pat moderuos Lietuvos nacionalinės vartotojų federacijos prezidentė Alvita Armanavičienė.

Konferencijos programa

Konferencija bus tiesiogiai transliuojama internetu ir televizijos programa „Seimas – tiesiogiai“, taip pat Seimo „YouTube“ paskyroje.

Registracija vykdoma el. p. [email protected] arba telefonu 8 612 11 627 iki gegužės 23 d. 17 val. Asmenys į Seimo rūmus įleidžiami tik pateikus asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

 

Daugiau informacijos:

Seimo nario Lauro Stacevičiaus padėjėja-sekretorė

Lina Pranaitė, mob. 8 612 11 627, el. p. [email protected]

 

Projektas „Pasiūlymų dėl Lietuvos NVO įsitraukimo į viešąją politiką gerinimo centrinės valdžios sprendimų priėmėjams sukūrimas“ yra skirtas padidinti NVO dalyvavimą viešajame valdyme. Projekto tikslas – parengti siūlymus centrinės valdžios sprendimų priėmėjams dėl teisės aktų, reglamentuojančių NVO ir viešąjį valdymą, tikslu pagerinti NVO galimybes dalyvauti viešojoje politikoje. Projektą finansuoja Europos socialinis fondas.

Projekto veiklos: parengti studiją „Baltosios knygos dėl paramos visuomeninei veiklai Lietuvos Respublikoje metmenys“; atlikti Lietuvos Respublikos viešųjų paslaugų rinkų tyrimas paslaugų gavėjo ekonominės perspektyvos požiūriu; parengti teisės aktų paketus – dėl Programos uždavinio „Gerinti nevyriausybinių organizacijų galimybes dalyvauti viešojoje politikoje“ taikant ES sutarties skaidrumo ir subsidiarumo principus; Viešųjų konsultacijų ir apvaliųjų stalų renginiai (10 renginių) siekiant gauti pasiūlymus iš suinteresuotų vietos savivaldos ir centrinės valdžios atstovų; Konferencijos Seime (2 konferencijos) – sprendimų priėmėjams ir NVO atstovams pristatyti projekto veiklų dėka sukurtus teisinių priemonių, skirtų gerinti nevyriausybinių organizacijų galimybes dalyvauti viešojoje politikoje, projektus. Rezultatas – parengti du teisės aktų projektus ir pateikti juos kompetentingai valstybės institucijai dėl viešojo valdymo sprendimų.

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro vyriausioji specialistė

Asta Markevičienė, tel. (8 5) 239 6202, el. p. [email protected]

       Naujausi pakeitimai - 2019-05-21 14:50
       Asta Markevičienė