Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Gegužės 7 d., antradienio, spaudos konferencijos Seime

2019 m. gegužės 6 d. pranešimas žiniasklaidai

 

SPAUDOS KONFERENCIJŲ SALĖJE

 

10.30 val.

įvyks Seimo nario prof. Vytauto Juozapaičio spaudos konferencija „Tvaraus švietimo kūrimo galimybė – politinių partijų ir švietimiečių konstruktyvus dialogas“. Dalyvauja Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis, švietimo ekspertė, Vilniaus universiteto prof. habil. dr. Vilija Targamadzė, Lietuvos progimnazijų asociacijos prezidentas Tomas Jankūnas ir Lietuvos pedagogų asociacijų vadovų tarybos koordinatorius Rytas Šalna.

 

Spaudos konferencijos transliuojamos tiesiogiai internetu ir Seimo YouTube“ paskyroje. Stebintiems transliacijas yra galimybė užduoti klausimus prelegentams. Nuoroda į klausimų uždavimo sistemą bus matoma tik spaudos konferencijos metu. Esant galimybei, į nespėtus atsakyti klausimus spaudos konferencijos dalyviai atsakys po spaudos konferencijos el. paštu.

Internete ir Seimo „YouTube“ paskyroje galima rasti spaudos konferencijų įrašus.

 

 

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro patarėja Jolanta Anskaitienė

Tel. (8 5)  239 6508, el. p. [email protected]

       Naujausi pakeitimai - 2019-05-06 15:35
       Jolanta Anskaitienė