Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Migracijos komisija

Migracijos komisijos veikla

Seimo Statuto 25 straipsnio 2 dalyje nustatyta, kad Seime sudaromos nuolatinės komisijos, viena jų - Migracijos komisija. Migracijos komisijos sudarymą ir veiklos kryptis reglamentuoja Statuto 80 (2) straipsnis

802 straipsnis. Migracijos komisijos sudarymas ir veiklos kryptys

1. Šio statuto 71 straipsnyje nustatyta tvarka Seimo nutarimu, išlaikant frakcijų proporcinio atstovavimo principą, sudaroma nuolatinė Migracijos komisija.

2. Migracijos komisijos veiklos kryptys:

1) kartu su Seimo komitetais nagrinėti klausimus dėl migracijos procesų valdymo ir teikti pasiūlymus dėl jų;

2) rengti ir svarstyti įstatymų ir kitų teisės aktų projektus bei pasiūlymus komisijos kompetencijai priklausančiais klausimais ir teikti išvadas dėl jų;

3) svarstyti ir teikti Seimui migracijos poveikio valstybės socialinei ir ūkio raidai vertinimą;

4) atlikti teisinio reguliavimo stebėseną komisijos kompetencijai priklausančiais klausimais;

5) analizuoti tarptautinės teisės, užsienio valstybių nacionalinės teisės aktus ir patirtį, susijusią su migracijos srautų mažinimu;

6) atliekant parlamentinę kontrolę komisijos kompetencijai priklausančiais klausimais, išklausyti atsakingų valstybės institucijų ir visuomeninių organizacijų informaciją, kaip vykdomi įstatymai ir kiti Seimo priimti teisės aktai, susiję su komisijos kompetencijai priklausančiais klausimais, teikti su tuo susijusius pasiūlymus ir rekomendacijas Seimui ir Vyriausybei.

3. Migracijos komisija savo darbe palaiko glaudžius ryšius su Pasaulio lietuvių bendruomene ir kitomis užsienio lietuvių organizacijomis.