Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo lankytojų centras

REGISTRACIJA
Prieš registruodamiesi susipažinkite su trumpa atmintine Seimo lankytojams čia.
Lankytojas

 

  • Norintiems atvykti į ekskursijas ar edukacinius užsiėmimus reikalinga išankstinė registracija, kuri vykdoma internetu.
  • Maksimalus dalyvių skaičius vienoje grupėje  35. Esant didesniam dalyvių skaičiui būtina registruoti papildomą ekskursiją.
  • Ekskursijos iš anksto užsiregistravusiems individualiems lankytojams rengiamos antradieniais ir ketvirtadieniais 17.00 val. ir pirmaisiais mėnesio šeštadieniais 11.30 val. ir 13.30 val. Ekskursijos rengiamos susirinkus ne mažesnei nei 10 lankytojų grupei.
  • Trečiadieniais 17.00 val. ir pirmaisiais mėnesio šeštadieniais 12.30 val. iš anksto užsiregistravę pavieniai dalyviai gali apsilankyti memoriale Sausio 13-osios aukoms atminti. 
  • Be išankstinės registracijos kiekvienas svečias gali apsilankyti Centre apžiūrėti parodų ir ekspozicijų.

 

 

Asking Questions Audience Engagement Instagram Post (1).png

Su Seimu susipažinti galima ir mūsų rubrikoje Aplankyk ir pažink Seimą.