Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Mindaugas Puidokas
Mindaugas Puidokas
2016–2020 m. kadencija
Seimo narys nuo 2016-11-14
iki 2020-11-13
Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Išrinktas: Aleksoto-Vilijampolės (Nr. 19) apygardoje
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

2020 m. lapkričio 13 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2019-07-10 – 2020-11-13Žmogaus teisių komitetas, Komiteto narys
2019-09-30 – 2020-11-13Europos reikalų komitetas, Komiteto pirmininko pavaduotojas
2019-02-15 – 2019-09-29Europos reikalų komitetas, Komiteto narys
2016-11-16 – 2019-07-09Užsienio reikalų komitetas, Komiteto narys
2016-11-22 – 2019-02-14Europos reikalų komitetas, Komiteto pirmininko pavaduotojas
2016-11-16 – 2016-11-21Europos reikalų komitetas, Komiteto narys

Seimo pakomitečiuose

2017-01-11 – 2019-07-16Transatlantinių santykių ir demokratinės plėtros pakomitetis, Pakomitečio narys

Seimo komisijose

2016-11-23 – 2020-11-13Migracijos komisija, Komisijos narys
2019-10-01 – 2020-11-13Sveikos gyvensenos komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2019-02-12 – 2020-11-13Mišri Seimo narių grupė, Frakcijos narys
2016-11-14 – 2019-02-11Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos narys
Gimimo data 1979 m. kovo 19 d.
Gimimo vieta Kaunas, Lietuva
   
Išsilavinimas  
   
2013 Kauno technologijos universitetas, docentas
2009 Socialinių mokslų daktaras
2004 Vilniaus universitetas, politikos mokslų magistras
2002 Vytauto Didžiojo universitetas, politikos mokslų bakalauras, verslo administravimo gretutinės specialybės pagrindai
1997 Kauno Vinco Kudirkos vidurinė mokykla (dabar – Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
   
Darbo patirtis  
   
2004–2016 Kauno technologijos universitetas, Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakultetas, dėstytojas, docentas (2013)
2009–2013 UAB „Natura Munda“, komercijos direktorius
2007–2008 VšĮ „BC Kauno Atletas“ direktorius (administruoti klubai: LKL klubas „Aisčiai-Atletas“, NKL klubas „KKM Aisčiai“, LMKL klubas Kauno „Aistės“)
2002–2003 UAB „Laisvas ir nepriklausomas kanalas“ (LNK televizija), Žinių tarnyba, užsienio naujienų redaktorius
2001–2002 VšĮ „Socius Sanus“, projektų koordinatorius
1995–1999 „Kauno diena“, „Kauno žinios“, „Vytautas Magnus“, neetatinis korespondentas
   
Politinė karjera  
  Darbo partijos narys
Iki 2019 m. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, pirmininko pavaduotojas
   
   
Kita  
 
 
Teikė konsultacijas kelių Prienų rajono kaimų žmones vienijančiai Alksniakiemio bendruomenei Europos Sąjungos projektų rengimo, organizaciniais, bendravimo su savivaldybėmis ir teisiniais klausimais; konsultavo Žemaitijos krašto kaimiškąsias bendruomenes organizaciniais, politinės nuomonės, diplomatinės raiškos, bendravimo su Lietuvos Respublikos prezidentūra, Vyriausybe, Seimu teisiniais ir kitais klausimais
2013 m. kartu su Kauno technologijos universiteto studentais atliko tyrimą, kurio pagrindu parengė peticiją dėl skalūnų dujų žvalgybos ir išgavimo uždraudimo Lietuvos Respublikos teritorijoje
Organizavo poeto Justino Marcinkevičiaus poezijos skaitinių šventę jo tėviškėje (2011)
Europos Komisijos „Research Executive Agency“ (REA) tarptautinis ekspertas (2015–2016). Jaunimo asociacijos „Rytojaus Lietuva“ įkūrėjas (2015)
Profesionaliai teisėjavo Lietuvos studentų krepšinio lygoje, Lietuvos moterų krepšinio lygoje, Kauno krepšinio mėgėjų lygoje. Koordinavo mokyklinio amžiaus vaikų užimtumo, sveikatinimo, narkotikų, alkoholio ir tabako prevencijos projektus
Kalbos: laisvai kalba anglų ir rusų kalbomis, supranta prancūzų, lenkų kalbas
Pomėgiai: krepšinis, skaitymas, sveika gyvensena, Baltų kultūra ir senovės istorija, jodinėjimas, lauko tenisas, ekologija, pažintinės kelionės, politika, biologinė medicina, hermeneutika tarptautiniuose santykiuose ir civilizacijų raidoje
   
Šeima  
Vedęs. Žmona Indrė, sūnūs Mykolas ir Margiris

Pateikti teisės aktų projektai

Komandiruotės

2018.10.14 - 2018.10.20Dėl Mindaugo Puidoko dalyvavimo NATO Parlamentinės Asamblėjos Mokslo ir technologijų komiteto posėdžiuose (Jungtinės Amerikos Valstijos)
2018.10.09 - 2018.10.11Dėl Aušros Maldeikienės ir Mindaugo Puidoko dalyvavimo tarpparlamentiniame susitikime „Valstybių narių diskusija dėl Europos ateities“ (Belgijos Karalystė)
2018.06.17 - 2018.06.20Dėl Seimo narių dalyvavimo Sąjungos reikalų parlamentinių komitetų konferencijos plenariniame posėdyje (Bulgarijos Respublika)
2018.05.25 - 2018.05.28Dėl Aušrinės Armonaitės, Rasos Juknevičienės, Juozo Oleko ir Mindaugo Puidoko dalyvavimo NATO Parlamentinės Asamblėjos pavasario sesijoje (Lenkijos Respublika)
2018.04.10 - 2018.04.10Dėl Audroniaus Ažubalio, Lino Balsio, Virgilijaus Poderio ir Mindaugo Puidoko dalyvavimo pasauliniame forume „Rail Baltica 2018“ (Estijos Respublika)
2018.02.15 - 2018.02.18Dėl Lauryno Kasčiūno ir Mindaugo Puidoko dalyvavimo Tarpparlamentinėje bendros užsienio ir saugumo politikos bei bendros saugumo ir gynybos politikos konferencijoje (Bulgarijos Respublika)
2018.01.07 - 2018.01.13Dėl Mindaugo Puidoko dalyvavimo NATO Parlamentinės Asamblėjos Mokslo ir technologijų komiteto posėdyje (Jungtiniai Arabų Emyratai)
2017.05.25 - 2017.05.30Dėl Seimo narių dalyvavimo NATO Parlamentinės Asamblėjos pavasario sesijoje (Gruzija)
2017.04.25 - 2017.04.30Dėl Gedimino Kirkilo, Andriaus Kubiliaus, Žygimanto Pavilionio ir Mindaugo Puidoko dalyvavimo susitikimuose su aukštais Jungtinių Amerikos Valstijų pareigūnais, užsienio politikos ekspertais ir lietuvių bendruomenės nariais (Jungtinės Amerikos Valstijos)
2017.04.03 - 2017.04.04Dėl Lauryno Kasčiūno ir Mindaugo Puidoko dalyvavimo Švedijos Karalystės Riksdago rengiamame susitikime Šiaurės ir Baltijos regiono saugumo klausimais (Švedijos Karalystė)
2017.02.26 - 2017.03.03Dėl Mindaugo Puidoko dalyvavimo komiteto posėdžiuose (Izraelio Valstybė)
2016.12.03 - 2016.12.08G. Kirkilo, Ž. Pavilionio, M. Puidoko ir E Zingerio komandiruotė į Čikagą ir Vašingtoną (Jungtinės Amerikos Valstijos)

Kelionės

2017.02.20 - 2017.02.22Dėl Seimo narių dalyvavimo renginiuose (Belgijos Karalystė)
Duomenų nėra
Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje