Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio kalba Baltijos valstybių vėliavų pakėlimo ceremonijoje

2017 m. kovo 11 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo kanceliarijos (aut. Dž. G. Barysaitė) nuotrauka

 

Gerbiamieji Lietuvos žmonės,

Jūsų Ekscelencija Lietuvos Respublikos Prezidente Dalia Grybauskaite,

Prezidente Valdai Adamkau, Ministre Pirmininke,

Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo Pirmininke,

Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarai, gerbiamieji kolegos Lietuvos Respublikos Seimo ir Vyriausybės nariai, garbūs svečiai,

Meilė Tėvynei yra mūsų galingiausias ginklas, saugantis Lietuvą amžiams. Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną atraskime savo valstybę iš naujo. Branginkime svarbiausius Lietuvos istorijos momentus, didžiuokimės jais. Tai mus žadina, tai mus augina.

Sveikinu visus šios prasmingos šventės – Kovo 11-osios – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga! Esame visi reikalingi Lietuvai ir prisiminkime, kad tą nepakartojamą savasties ir taikaus, garbaus buvimo drauge jausmą saugo ir dovanoja tik laisva gimtinės žemė.

   Naujausi pakeitimai - 2017-03-11 13:13
   Eglė Saulė Trembo