Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

valstybės vėliavos iškėlimo Gedimino pilies bokšte 100-osios metinėms

Gerbiami Lietuvos žmonės,

Gerbiami Lietuvos draugai,

 

Šiandien, prieš šimtą metų, Gedimino pilies bokšte pirmąkart pakilo Lietuvos valstybės vėliava. Po šia vėliava švenčiame nepriklausomos Lietuvos atkūrimo 100-metį, pajutome vienijančią  jėgą.

Kokia stipri yra audeklo galia, kokia didinga jos spalvų prasmė? Ja puošiame ne tik Valstybės tvirtovę. Trispalve puošėme savo balkonus, kiemus, gatves ir Dainų šventę, ją segėme prie širdies. Tai tapo prasminga dovana artimam, ir kaimynui, bendruomenei ir įstaigai. Trispalvė - tai jautri pasididžiavimo Tėvyne išraiška.

Valstybės vėliava šiandien Gedimino pilies bokšto stiebo viršūnėje – tai stiprios, savimi pasitikinčios, laisvos Lietuvos manifestas. To kantriai siekėme visi drauge kasdien pareigingai vykdydami savo misiją, būdami dėmesingi ir pilietiški, stengdamiesi būti geresniais visiems. Mes galime pasiekti ir dar daugiau, stiprindami artimą ir stiprindami mūsų visuomenę.

Pradedame Naujuosius metus išdidžiai pakeldami galva ir akis žvelgiančias į mūsų valstybės vėliavą, prisimindami tuos, kurių drąsa atkūrė Lietuvą. Semiamės įkvėpimo iš jų.

Šiandien čia susirinkome – civiliai ir krašto apsaugos žmonės, tęsdami vieningos tautos tradiciją – kelti nepriklausomos Lietuvos Respublikos vėliavą.

Naują prasmę įgyja ir 2018 metų Gedimino bokšto vėliava, kuri bus perduota į saugias Joniškio rajono Skaistgirio gimnazijos moksleivių rankas.

Sveikinu Jus, skaistgiriečiai, su šia dovana ir pareiga, pelnytai didžiuokitės savo pasiekimais.

O tęsdamas tradiciją, šią vėliavą norėčiau įteikti ir vienai iš čia esančių šeimų.

Džiaukimės Lietuva – kelkime vėliavą! Džiaukimės Lietuvos žmonėmis ir Lietuvos draugais!

Ačiū.

   Naujausi pakeitimai - 2018-12-31 15:37
   Rūta Mensonaitė