Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio sveikinimo kalba iškilmingame Seimo posėdyje, skirtame Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos priesaikos priėmimo ceremonijai

2019 m. liepos 12 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo kanceliarijos nuotr. (aut. Olga Posaškova)

 

Jūsų Ekscelencija Lietuvos Respublikos Prezidente Gitanai Nausėda,

tapote aštuntuoju Prezidentu, išrinktu laisvoje ir demokratiškoje Lietuvoje. Sveikiname! Didelis žmonių palaikymas reiškia jų viltis, kad šalyje bus ugdoma ir puoselėjama gerovė, sutarimas ir pagarba.

Tikiu, kad Jūsų skvarbus analitinis žvilgsnis padės įtvirtinti prezidentinio atstovavimo principus strateginiais šalies klausimais.

Konstitucinė pareiga spręsti pagrindinius užsienio politikos klausimus ir kartu su Vyriausybe vykdyti užsienio politiką tebūna reikšminga Jūsų darbotvarkėje. Šiandien Lietuva yra atpažįstama pasaulyje, mūsų balsas tarptautinėse organizacijose yra girdimas, suprantamas ir laukiamas.

Nuoširdžiai gerbiu Jūsų sprendimą pirmajam užsienio vizitui pasirinkti istorinę ir strateginę kaimynę Lenkijos Respubliką. Išlaikyti partnerystės santykių kursą su šia valstybe yra svarbu ne tik mums, Lietuvai, bet ir visam regionui – esame šios geopolitinės padėties dalimi.

Stipri mūsų krašto apsauga tapo valstybės prestižo ir aukšto Lietuvos žmonių sąmoningumo ženklu. Tikiu, kad šiandien, kai sutarimas tarp partijų jau yra rastas, negalime nurimti dėl aukštesnių nacionalinio saugumo politikos tikslų – siekime daugiau.

Neabejoju, kad laukia intensyvus darbas, pareikalausiantis daug Jūsų ir Jūsų komandos pastangų. Tebūnie Prezidento rūmai atviri, tegul iš jų sklinda demokratiškos vienybės nuotaikos.

Gerbiamasis Prezidente,

linkiu Jums siekti darnos ir gerovės šalyje. Linkiu Jums sėkmės atstovaujant mūsų šaliai. Tegul Jūsų veiksmai ir sprendimai padeda užtikrinti Lietuvos žmonių pasitikėjimą ir ramybę.

Tikiu, kad prasideda naujas valstybės etapas, ir linkiu stiprybės!

 

   Naujausi pakeitimai - 2019-07-12 12:22
   Nerijus Vėta