Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario A. Anušausko pranešimas: Seime atkurta parlamentinė grupė „Už Lietuvos futbolo ateitį“

2016 m. lapkričio 24 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Šiandien Seime atkurta parlamentinė grupė „Už Lietuvos futbolo ateitį“.

„Futbolą vertiname kaip vieną populiariausių komandinių žaidimų pasaulyje ir Lietuvoje. todėl sveikiname padarytus žingsnius, kurie veda į skaidrumą šioje populiarioje sporto šakoje ir į jos populiarinimą. Tikiuosi, kad parlamentinė grupė įstatymų leidybos ir kitomis iniciatyvomis skatins sąžiningumo ir skaidrumo principų įtvirtinimą Lietuvos futbole. Taip pat pasisakysime už valstybės ir savivaldybių reikšmingesnį indėlį į futbolo infrastruktūros plėtrą“, – teigia parlamentinės grupės iniciatorius Seimo narys Arvydas Anušauskas.

Šiuo metu grupę sudaro 6 Seimo nariai: Arvydas Anušauskas, Laurynas Kasčiūnas, Virgilijus Alekna, Juozas Olekas, Mindaugas Bastys, Virginijus Sinkevičius.

 

Kontaktams:

Seimo narys Arvydas Anušauskas

Mob. 8 698 42 263, el. p.  [email protected]